Pişkin Taşımacılık


Pişkin Taşımacılık’ı diğer firmalardan ayıran önemli bir özellik müşteri taleplerine ve şikâyetlerine verdiği önemdir. Müşteri odaklı işletme felsefesi ve müşteri ihtiyaçlarına uygun hizmet seçenekleri ile müşteri memnuniyetinin en yüksek seviyede oluşması hedeflenmektedir. Her müşteri talebi ve şikâyeti merkezimizce değerlendirilmekte ve en kısa sürede sonuçlandırılmaktadır.

Pişkin Taşımacılık üstün çalışma anlayışı ve kaliteli hizmet prensibi ile müşterilerinin adresinden aldığı gönderileri alıcıların adreslerine ulaştırmaktadır.

Sektörel çözümlerimizden yararlanan müşterilerimizle kalite ve üstün hizmet anlayışı ile yetkili kişi tarafından müşterilerimize en az gayretle istedikleri bilgilere, istedikleri formatta ulaşabilmektedirler. Müşterilerimiz kendi ödeme tercihlerine göre istedikleri ödeme türünü kendileri seçmektedirler. Müşterilerimizle hizmet teklifi ile birlikte ortaklaşa kararlaştırılan ödeme periyotlarında fatura ödemeleri vadesinde nakit, banka havalesi veya çek ile tahsil edilir.